Portal Poetycki NAMIDA

2018-11-13losowy cytat:


Polecamy:

www.poezja.org
www.poezja.org

poezja - księgarnia


Konkursy Poetyckie +

I Otwarty Konkurs Jednego Wiersza - Sopot 2009

data dodania: 2009-10-02

data zakończenia: 2009-11-15

mail: topos10@interia.pl

I Otwarty Konkurs Jednego Wiersza -
Sopot 2009

Ogłasza dwumiesięcznik literacki "Topos" w ramach V Międzynarodowego Festiwalu Poezji - Sopot 2009.
Konkurs przeznaczony jest dla osób w wieku od lat 16. Konkurs odbędzie się pierwszego dnia Festiwalu, tj. 2 grudnia 2009 r. w Teatrze na Plaży w Sopocie, al. F. Mamuszki 2.

Rozpoczęcie konkursu nastąpi o godz. 16.00. Do tego czasu uczestnicy konkursu z Trójmiasta i okolic powinni złożyć na ręce organizatora zgłoszenie do konkursu. Jako zgłoszenie uczestnictwa w konkursie traktuje się przekazanie przez autora organizatorowi w trakcie konkursu wydruku jednego wiersza w trzech egzemplarzach opatrzonych imieniem i nazwiskiem autora lub na przesłanie tekstu wiersza na e-mail: topos10@interia.pl z tematem: "Konkurs Jednego Wiersza" do dnia 15 listopada 2009 r. W tym ostatnim przypadku przesyłka winna zawierać też informację o miejscu zamieszkania autora (np. Kraków, Pruszków, Działdowo itp.). Wiersz ten powinien być odczytany przez autora podczas konkursu.
Jury w składzie: Tadeusz Dąbrowski - przewodniczący, Joanna Herman, Anna Wieser po wysłuchaniu wszystkich zgłoszonych wierszy, przyzna nagrody pieniężne o łącznej puli 2 000 zł.
Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi tego samego dnia o godz. 20.00 w Teatrze na Plaży.
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikacji nagrodzonych i wyróżnionych wierszy.
Gości z całej Polski, pragnących wziąć udział w konkursie, prosimy o jak najwcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa pocztą elektroniczną.
Pierwszym 25. uczestnikom zgłoszonym do konkursu do 15 listopada br. organizator zapewnia bezpłatne noclegi, a pozostałym tanie (40 zł). Organizatorzy nie zwracają kosztów podróży.

---
informacja nadesłana

Chcesz wydać swoje wiersze? kliknij w baner poniżej

Chcesz kupić dobry tomik poezji?Księgarnia Poetycka FASCINATIO


Polecamy!

© www.namida.pl 2004 - 2012
tomiki poezji