Portal Poetycki NAMIDA

2018-11-14losowy cytat:


Polecamy:

www.poezja.org
www.poezja.org

poezja - księgarnia


Konkursy Poetyckie +

EKU 2010

data dodania: 2010-02-15

data zakończenia: 2010-05-24

strona www: www.EKU.edu.pl

Rusza nasz konkurs!

Konkurs EKU 2010 zbliża się wielkimi krokami. Już za chwilę ujawnimy wszystkie szczegóły: Cztery wyrazy: jednostka - zespół - wybór - chęć, mogą zagwarantować Wam nie tylko atrakcyjne nagrody, ale satysfakcję, ambitną rozrywkę i medialny rozgłos!

Weźcie udział w naszym konkursie - pokażcie całej Polsce swoją pomysłowość i gotowość do działania! Czy uczniowie z Twojej okolicy będą najlepsi?

Atrakcyjne nagrody - dla szkoły i klasy, z której pochodzi drużyna. Sprzęt cyfrowy, wejściówki do kina, teatru, aquaparku i wiele, wiele innych!

Kto?
Jesteś uczniem szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej? Jesteś ambitny, doskwiera Ci głód emocji i kreatywnego działania? Masz głowę pełną pomysłów i szukasz dla nich ujścia? Masz znajomych, podobnych do siebie? W takim razie my szukamy właśnie Was!

Co i jak?
Co musicie zrobić? Przyłączcie się do nas i zostańcie Klubowiczami! Tak, jak zrobiła to Minister Edukacji Narodowej - Katarzyna Hall, która objęła portal Elitarny Klub Ucznia honorowym patronatem.

Konkurs podzielony jest na 4 tury:
I tura - półfinałowa (01 - 25.03 2010)
II tura - półfinałowa (29.03 - 26.04 2010)
III tura - półfinałowa (27.04 - 24.05 2010)
IV tura - finał (25.05 - 14.06 2010)
Nie musicie uczestniczyć we wszystkich turach. Wystarczy jedna i miejsce w pierwszej piątce, by zawalczyć o Grand Prix Elitarnego Klubu Ucznia!
Po każdym etapie wyłoniony zostanie zwycięski zespół, który otrzyma atrakcyjną nagrodę w postaci wycieczki o charakterze kulturalnym, bądź rekreacyjnym. Natomiast 5 pierwszych premiowanych miejsc otrzyma możliwość walki o Grand Prix, w ramach finałowej rozgrywki.

Aby wziąć udział w rywalizacji, należy przesłać pracę obrazowo-literacką.
Konkurs ma 3 kategorie wiekowe: szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne.. W konkursie udział biorą 2- osobowe zespoły klasowe wraz z opiekunem.
Wejdźcie w specjalną zakładkę (http://eku.edu.pl/konkurs-index.html), przeczytajcie regulamin, zerknijcie na przykładowe prace, a następnie wypełnijcie formularz zgłoszeniowy. Już niebawem atrakcyjne nagrody będą w Waszym zasięgu!
www.EKU.edu.pl

---
informacja nadesłana

Chcesz wydać swoje wiersze? kliknij w baner poniżej

Chcesz kupić dobry tomik poezji?Księgarnia Poetycka FASCINATIO


Polecamy!

© www.namida.pl 2004 - 2012
tomiki poezji