Portal Poetycki NAMIDA

2018-11-14losowy cytat:


Polecamy:

www.poezja.org
www.poezja.org

poezja - księgarnia


Konkursy Poetyckie +

Konkurs Literacki pt. Po co światu kolejne dziecko?

data dodania: 2012-02-16

data zakończenia: 2012-02-26

strona www: http://wpmt.pl/serwis/konkurs

Po co światu kolejne dziecko?

Drodzy WPMTowicze! Wspólnie z wydawnictwem Akcent przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs, w którym do zgarnięcia są trzy egzemplarze najnowszej powieści Torego Renberga pt. "Charlotte Isabel Hansen".

Co zrobić, aby wygrać jeden z nich? To bardzo proste. Napisz odpowiedź na postawione w newsie pytanie: "Po co światu kolejne dziecko?". Nagrodzimy najbardziej pomysłowe odpowiedzi - te zabawne albo całkiem serio, abstrakcyjne albo życiowe. Liczymy na to, że po raz kolejny nie zawiedziecie nas i wykażecie się ogromną pomysłowością. Przecież odpowiedź na pytanie "Po co światu kolejne dziecko?" (z którym zmaga się bohater powieści) wcale nie tak łatwo znaleźć!

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do strony konkursowej (http://wpmt.pl/serwis/konkurs), gdzie znajduje się regulamin. Na koniec pozwolimy sobie zwrócić uwagę na dwa aspekty: po pierwsze pamiętajcie, że w konkursie mogą wziąć udział tylko te osoby, które posiadają konto na naszym wortalu, a po drugie: tak szczególnej powieści jeszcze nie czytaliście! Dlatego WPMT objęło nad nią patronat.

Szanowne Literatki i Odważni Literaci, do dzieła marsz!"

Pozdrawiam,
Paweł Lorenc (Pawlak)
http://wpmt.pl

---
informacja nadesłana

Chcesz wydać swoje wiersze? kliknij w baner poniżej

Chcesz kupić dobry tomik poezji?Księgarnia Poetycka FASCINATIO


Polecamy!

© www.namida.pl 2004 - 2012
tomiki poezji