Portal Poetycki NAMIDA

2018-11-18losowy cytat:


Polecamy:

www.poezja.org
www.poezja.org

poezja - księgarnia


Konkursy Poetyckie +

Konkurs jednego wiersza w Poema.art.pl

data dodania: 2012-03-05

data rozpoczęcia: 2012-03-01

data zakończenia: 2012-03-31

data ogłoszenia wyników: 2012-04-15

mail: laur@poema.pl

Redakcja serwisu Poema.art.pl zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie jednego wiersza, który rozpocznie się 1 marca 2012 i trwać będzie do północy 31 marca 2012 roku.
Jeden wiersz w pliku *.doc lub bezpośrednio w treści maila należy przesłać na adres: laur@poema.pl w podanym terminie. Tematyka nie ma znaczenia.

Mail lub załączony dokument *.doc należy podpisać godłem. Dodatkowo należy w treści maila podać dane osobowe (Imię, Nazwisko, adres do korespondencji i adres e-mail).

Jedna osoba może przesłać tylko jeden wiersz.
Autor wiersza musi być użytkownikiem Poema.art.pl (mieć założone konto i opublikowany choć jeden utwór lub komentarz...).
W konkursie nie mogą brać udziału członkowie Redakcji Serwisu Poema.art.pl

Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na 15 kwietnia 2012 roku.

Jury w składzie: Karol Graczyk, Maciej Kotłowski, Redakcja Poema.art.pl przewiduje przyznanie jednej nagrody głównej - zestawu 5 książek, a także nagrody 2 i 3 stopnia (odpowiednio 3 i 2 książki).

Dodatkowo przewiduje się przeznaczenie na nagrodę główną bonu w wartości 50 zł ufundowanego przez Księgarnię Internetową - TaniaKsiazka.pl do realizacji w księgarni, a także dla 2 i 3 miejsca: bon o wartości 35 zł i bon o wartości 25 zł (również ufundowane i możliwe do zrealizowania w Księgarni Internetowej TaniaKsiazka.pl).

Laureaci konkursu zostaną powiadomieni drogą e-mailową (na podany adres, nie zaś na adres, z którego zostaną wysłane wiersze) o wygranej i sposobie odbioru nagrody.

Więcej informacji: http://www.poema.art.pl/site/sub_20978_konkurs_jednego_wiersza_w_poemaartpl.html

---
informacja nadesłana

Chcesz wydać swoje wiersze? kliknij w baner poniżej

Chcesz kupić dobry tomik poezji?Księgarnia Poetycka FASCINATIO


Polecamy!

© www.namida.pl 2004 - 2012
tomiki poezji