Portal Poetycki NAMIDA

2018-11-13losowy cytat:


Polecamy:

www.poezja.org
www.poezja.org

poezja - księgarnia


Konkursy Poetyckie +

III KONKURS POEZJI I PROZY POETYCKIEJ (wyniki)

data dodania: 2012-04-02

data rozpoczęcia: 2012-04-02

data zakończenia: 2012-05-31

data ogłoszenia wyników: 2012-06-15

organizator: Stowarzyszenie "ARKA" i Ś.D.S. "Salve"

adres: Ś.D.S.

mail: sds.salve@gmail.com

W III Konkursie poezji i prozy poetyckiej organizowanym przez Stowarzyszenie Działające na Rzecz Osób Chorych Psychicznie i ich Rodzin ,,Arka” przy Środowiskowym Domu Samopomocy ,,Salve” w Sosnowcu wzięło udział 29 autorów nadsyłając 92 utwory. Nagrodzonym i wyróżnionym Poetkom i Poetom organizatorzy serdecznie gratulują. Do tomiku pokonkursowego pt. ,,Każdy liść spadający z drzewa ukazuje nam nieco więcej nieba” wyłoniono 26 utworów 16 autorów.

Utwory nagrodzone i wyróżnione w III Konkursie poezji i prozy poetyckiej Sosnowiec 2012

Równorzędną nagrodę honorową przyznano Panu Tomaszowi Ososińskiemu za prozę poetycką ,,Chory”, ,,Pisanie w języku obcym”, ,,Stara kobieta na balkonie”, ,,Rehabilitacja” i Panu Romanowi Rzucidło za wiersze ,,spotkanie na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w N.”, ,,Wyznanie niefartownego hochsztaplera”/, ,Ostatni pacjent”/,,mój prywatny demon”

Nagrody przyznała również Pani Katarzyna Młynarczyk - poetka, prezes Oddziału Związku Literatów Polskich w Katowicach następującym autorkom:
Pani Agnieszce Bejdzie za wiersz ,,Schizo-podobne”
Pani Zofii Błaszczakiewicz za wiersz ,,Nie jesteś sam”
Pani Paulinie Idziak za wiersz *** (Rzęsa na rzęsie)
Pani Karolinie Antoninie Kociembie za wiersze ,,Noc” i ,,Herbata”

Pozostali twórcy wyróżnieni drukiem:
Pani Danuta Bula za wiersz ,,Pomocy!”
Pan D.E.Czerniakiewicz za wiersz ,,Na oddziale opiekuńczym”
Pani Kinga Czerwińska za wiersze ***(Jestem brzydotą) i ***(Strasznie mi przykro)
Pan Maciej Góraj za wiersz ,,Capgras Syndrome”
Pani Anna Karpińska za wiersz ,,I” i ,,III”
Pani Paulina Maass za wiersz ,,Bezradność”
Pan Mariusz Jacek Rokita za wiersz ,,Proces”
Pani Danuta Sotnik-Kondycka za wiersz ,,Cenny flakon”
Pani Weronika Stępkowska za prozę ,,Stół”
Pan Dominik Piotr Żyburtowicz za wiersze ,,Piosenka jesienna” i ,,Bliżej”


Stowarzyszenie ,,Arka” i Ś.D.S.,,Salve” serdecznie dziękuje wszystkim autorom, którzy nadesłali swoje utwory na trzecią już edycje naszego konkursu. Promocja tomiku pokonkursowego odbędzie się 16 października o godz. 15:00, tego roku w Zamku Sieleckim w Sosnowcu przy ul. Zamkowa 2 podczas uroczystości Schizofrenia- otwórzcie drzwi. Nagrodzeni i wyróżnieni autorzy otrzymają osobne zaproszenia.
---

III KONKURS POEZJI I PROZY POETYCKIEJ

Stowarzyszenie "ARKA" i Ś.D.S. "Salve" zaprasza do udziału w III edycji konkursu poezji i prozy poetyckiej ,,NIE JESTEŚ SAM" osoby chorujące psychicznie, członków ich rodzin oraz bliskich. Utwory powinny dotyczyć przeżyć związanych z doświadczaniem choroby, odbieraniem świata przez filtr choroby lub też w kontakcie z chorymi psychicznie.
÷
Na prace czekamy od 2 kwietnia 2012 (poniedziałek) do 31 maja 2012(czwartek). Utwory można dostarczyć drogą mailową (sds.salve@gmail.com), pocztą tradycyjną lub osobiście (Ś.D.S. "Salve" ul. Lenartowicza 73, 41-219 Sosnowiec).
÷
Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 15.06.2012. Dla zwycięzcy konkursu przewidziano nagrodę honorową. Wyróżnione wiersze i utwory będą zaprezentowane publicznie podczas uroczystości "Schizofrenia - otwórzcie drzwi" 16 października 2012 roku w Zamku Sieleckim w Sosnowcu gdzie autorom zostaną wręczone dyplomy.
÷
Oczekujemy na utwory w ilości 3 do 5, nie publikowane i nie nagradzane
w innych konkursach, w postaci maszynopisów, wydruków komputerowych lub czytelnych rękopisów z dołączonymi personaliami i adresem autora, numerem telefonu, ew. adresem mailowym. Wiersze nadesłane na konkurs nie podlegają zwrotowi, zastrzegamy sobie prawo do skracania drukowanych
i prezentowanych utworów.

---
informacja nadesłana

Chcesz wydać swoje wiersze? kliknij w baner poniżej

Chcesz kupić dobry tomik poezji?Księgarnia Poetycka FASCINATIO


Polecamy!

© www.namida.pl 2004 - 2012
tomiki poezji