Portal Poetycki NAMIDA

2018-11-15losowy cytat:


Polecamy:

www.poezja.org
www.poezja.org

poezja - księgarnia


Konkursy Poetyckie +

Konkurs na zestaw dziesięciu do piętnastu wierszy

data dodania: 2012-10-08

data zakończenia: 2012-10-31

organizator: Wydawnictwo Tarnogórskiej Fundacji Kultury i Sztuki

adres: Tarnogórska Fundacja Kultury i Sztuki, ul. Karola Miarki 2, 42 – 600 Tarnowskie Góry, z dopiskiem: Arkusz 2012

strona www: www.fundacjatg.art.pl

Wydawnictwo Tarnogórskiej Fundacji Kultury i Sztuki ogłasza konkurs na zestaw dziesięciu do piętnastu wierszy. Nagrodą w konkursie jest publikacja arkusza poetyckiego z tekstami laureata. Konkurs skierowany jest do wszystkich autorów niezależnie od wieku i przynależności do związków twórczych.
Zestaw tekstów należy wysłać do dnia 31. października br. w trzech kopiach wydruku komputerowego lub maszynopisu. Prace należy oznaczyć godłem i oczywiście dołączyć zaklejoną kopertę, podpisaną tym samym godłem, w której powinny znaleźć się: adres, e-mail, numer telefonu i personalia autora oraz tzw. krótka notka biograficzna. Prace nie będą odsyłane.

W skład jury wejdą członkowie fundacji: przewodniczący jury - Krzysztof Mazik, felietonista, autor publikacji popularnonaukowych; Krzysztof Tomanek, poeta; Paweł Adwent, poeta i animator kultury. Organizator zastrzega sobie prawo do niewyłonienia zwycięzcy konkursu. Szczegółowy regulamin konkursu wkrótce będzie dostępny na stronie internetowej fundacji: www.fundacjatg.art.pl
Prace należy wysyłać na adres: Tarnogórska Fundacja Kultury i Sztuki, ul. Karola Miarki 2, 42 – 600 Tarnowskie Góry, z dopiskiem: Arkusz 2012.

---
informacja nadesłana

Chcesz wydać swoje wiersze? kliknij w baner poniżej

Chcesz kupić dobry tomik poezji?Księgarnia Poetycka FASCINATIO


Polecamy!

© www.namida.pl 2004 - 2012
tomiki poezji