Portal Poetycki NAMIDA

2018-11-14losowy cytat:


Polecamy:

www.poezja.org
www.poezja.org

poezja - księgarnia


Konkursy Poetyckie +

Ogólnopolski Festiwal PISZ i ŚPIEWAJ POEZJĘ

data dodania: 2013-01-14

data zakończenia: 2013-03-21

Burmistrz Pisza, Piski Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna w Piszu i dwumiesięcznik literacki TOPOS zapraszają na Ogólnopolski Festiwal PISZ i ŚPIEWAJ POEZJĘ, który odbędzie się w Piszu, w dniach 18-21 kwietnia 2013 roku.
Ponieważ jest to dziesiąta, jubileuszowa edycja festiwalu, organizatorzy przygotowali wyjątkowo bogaty program o charakterze edukacyjnym i artystycznym, w ramach, którego odbędą się: recitale, koncerty, prezentacje i wskazania, spotkania literackie, otwarty Turniej Jednego Wiersza o „Złotą Monetę Gałczyńskiego” pod patronatem burmistrza Pisza, ognisko w Muzeum K.I. Gałczyńskiego w Praniu, warsztaty poetyckie oraz muzyczne z udziałem wybitnych polskich pisarzy i poetów oraz artystów, którzy wykonują piosenkę autorsko-literacką.
Twórcy zainteresowani warsztatami oraz udziałem w festiwalu mogą do 21 marca 2013 roku przesyłać zgłoszenia na adres: Miejska Biblioteka Publiczna, Pl. Daszyńskiego 7, 12-200 Pisz, tel. 87 27 97, z dopiskiem - „warsztaty poetyckie/muzyczne”. Warsztaty muzyczne poprowadzi Mirosław Czyżykiewicz, natomiast poetyckie – Barbara Gruszka-Zych, Beata Patrycja Klary i Krzysztof Kuczkowski. Zgłoszenie winno zawierać krótką informację o autorze, zestaw 3-5 wierszy, adres pocztowy oraz kontakt mailowy i telefoniczny. Organizator przewiduje 21 miejsc dla uczestników warsztatów poetyckich (trzy grupy) i 6-7 miejsc dla uczestników warsztatów muzycznych oraz zapewnia noclegi. Koszty dojazdu i wyżywienia pokrywają uczestnicy. W razie, gdy ilość zgłoszeń przekroczy ilość przewidzianych miejsc, organizator zastrzega sobie prawo wyboru zgłoszeń.
Szczegółowy program festiwalu ukażę się po 20 stycznia 2013 roku na stronie; www.festiwalpoezji.pisz.pl oraz www.topos.pl

---
informacja nadesłana

Chcesz wydać swoje wiersze? kliknij w baner poniżej

Chcesz kupić dobry tomik poezji?Księgarnia Poetycka FASCINATIO


Polecamy!

© www.namida.pl 2004 - 2012
tomiki poezji