Portal Poetycki NAMIDA

2018-11-13losowy cytat:


Polecamy:

www.poezja.org
www.poezja.org

poezja - księgarnia


Konkursy Poetyckie +

III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Littera Scripta!

data dodania: 2013-02-21

data zakończenia: 2013-04-15

Forum Magazynu Literacko-Kulturalnego Via Appia zaprasza do wzięcia udziału w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Littera Scripta!

Littera Scripta to cykliczny konkurs literacki organizowany przez redakcję magazynu literacko-kulturalnego Via Appia (http://www.via-appia.pl). Celem konkursu jest promowanie pisarstwa i czytelnictwa, stworzenie możliwości zaistnienia nieznanym pisarzom w literackim świecie oraz poszukiwanie talentów pisarskich wśród społeczności internetowej.
Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania i dorobku literackiego. Jedynymi osobami, które nie mogą brać udziału, są członkowie komitetu organizacyjnego.
Zarówno I jak i II edycja konkursu okazały się dużym sukcesem, wzięło w nich udział łącznie ponad 200 autorów.
Tematem III edycji jest: "Co by było, gdyby? Historia alternatywna."
W gronie Jurorów tej edycji Littery Scripty zasiądą między innymi: autorka literatury fantasy - Maja Lidia Kossakowska oraz doktoranci nauk historycznych Akademii Jana Długosza w Częstochowie - Łukasz Sasuła oraz Mariusz Waligóra.

Na zwycięzców, oprócz nagród rzeczowych, czeka również publikacja w magazynie Via Appia. Szczegóły dotyczące zasad, terminów itp. znajdują się w odpowiednich działach strony konkursowej (www.litterascripta.pl)

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy wszystkim wytrwałości i świetnych pomysłów podczas pisania prac! .

Organizatorzy

Magazyn Via Appia (www.via-appia.pl)
Littera Scripta (www.litterascripta.pl)

---
informacje nadesłane

Chcesz wydać swoje wiersze? kliknij w baner poniżej

Chcesz kupić dobry tomik poezji?Księgarnia Poetycka FASCINATIO


Polecamy!

© www.namida.pl 2004 - 2012
tomiki poezji