Portal Poetycki NAMIDA

2018-11-13losowy cytat:


Polecamy:

www.poezja.org
www.poezja.org

poezja - księgarnia


Konkursy Poetyckie +

Połów 2009

data dodania: 2007-12-11

data rozpoczęcia: 2007-09-06

data zakończenia: 2008-04-30

organizator: Biuro Literackie i Miejski Ośrodek Kultury w Kołobrzegu

strona www: www.biuroliterackie.pl/publikuj/zgloszenie.php

Biuro Literackie i Miejski Ośrodek Kultury w Kołobrzegu zapraszają do udziału w projekcie adresowanym do poetów przed debiutem książkowym.

Aby wziąć udział w Połowie, należy przygotować zestaw wierszy - pod wspólnym tytułem - stanowiący arkusz poetycki o objętości 13 stron. Zgłoszenia przyjmowane są od 6 września 2007 do 30 kwietnia 2008 wyłącznie poprzez formularz dostępny na niniejszej stronie.

Każdy z autorów może przesłać tylko jeden zestaw wierszy. Niekompletne lub nie spełniające wyżej wymienionych kryteriów zestawy nie będą brane pod uwagę. Autorów zakwalifikowanych do udziału w projekcie poinformujemy wysyłając list na adres podany w formularzu zgłoszenia.

Autorów w tej edycji wybiera Andrzej Sosnowski. Pierwszego poznamy w październiku, kolejnych w odstępach 6-8 tygodniowych. Ich wiersze ukażą się w "Przystani!". Każdej prezentacji towarzyszyć będzie laudacja arbitra oraz rozmowa z "wyłowionym" autorem.

Finaliści spotkają się na zajęciach warsztatowych w czerwcu 2008 roku w Kołobrzegu, gdzie będą pracować nad debiutanckimi arkuszami. Po premierze wystąpią na festiwalu Port Wrocław 2009. Laureat Połowu otrzyma od Miejskiego Ośrodka Kultury statuetkę Bursztynowego Pióra! Natomiast Biuro zaproponuje mu wydanie debiutanckiej książki.

formularz na http://www.biuroliterackie.pl/publikuj/zgloszenie.php

Chcesz wydać swoje wiersze? kliknij w baner poniżej

Chcesz kupić dobry tomik poezji?Księgarnia Poetycka FASCINATIO


Polecamy!

© www.namida.pl 2004 - 2012
tomiki poezji