Portal Poetycki NAMIDA

2018-11-14losowy cytat:


Polecamy:

www.poezja.org
www.poezja.org

poezja - księgarnia


Konkursy Poetyckie +

Konkurs Literacki w ramach IX Festiwalu „Złoty Środek Poezji” Kutno 2013

data dodania: 2013-04-17

data zakończenia: 2013-06-01

mail: wybierzwiersz@op.pl

W ramach organizowanego przez Kutnowski Dom Kultury IX Festiwalu „Złoty Środek Poezji” Kutno 2013, zapraszamy zarówno uczniów jak i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych województwa łódzkiego do uczestniczenia w Akcji – plebiscycie i konkursie: Wybierz Wiersz. Warunkiem udziału w Akcji jest zgłoszenie przez dyrektora lub pracownika szkoły drogą internetową lub telefoniczną opiekuna Akcji w danej Szkole. Zgłoszenia należy przesyłać na adres : wybierzwiersz@op.pl.

Uwaga! Akcją objętych zostanie 100 szkół. Decyduje kolejność zgłoszeń! Na ten sam adres uczestnicy Akcji wysyłają swoje głosy na wybrany przez siebie wiersz. Wiersze wyznaczone do wyboru to teksty pochodzące z tomików nadesłanych na IX Ogólnopolski Konkurs Literacki „Złoty Środek Poezji” Kutno 2013 na najlepszy poetycki debiut książkowy 2012 roku.

Termin nadsyłania głosów upływa 01.06.2013. Wśród głosujących uczniów zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe, w tym czytniki e-booków.

Uczniowie mogą także przesyłać własne utwory poetyckie oraz interpretacje jednego z prezentowanych w plebiscycie wierszy. Oceni je profesjonalne jury. Nagrodzeni otrzymają nagrody rzeczowe – w tym czytniki e-booków. Szkoła, której uczniowie wezmą najliczniejszy udział w Akcji otrzyma honorowy tytuł „Poetycka Szkoła Roku 2013”. Wręczenie nagród rzeczowych m.in. w postaci Ebook Reader’ów odbędzie się 21 czerwca 2013 r. w Kutnie. Szczegółowy regulamin na stronie: www.zlotysrodekpoezji.pl w zakładce Akcja „Wybierz Wiersz”.

---
informacja nadesłana

Chcesz wydać swoje wiersze? kliknij w baner poniżej

Chcesz kupić dobry tomik poezji?Księgarnia Poetycka FASCINATIO


Polecamy!

© www.namida.pl 2004 - 2012
tomiki poezji