Portal Poetycki NAMIDA

2018-11-17losowy cytat:


Polecamy:

www.poezja.org
www.poezja.org

poezja - księgarnia


Konkursy Poetyckie +

IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS JEDNEGO WIERSZA O PUCHAR WYDAWNICTWA ŚW. MACIEJA APOSTOŁA

data dodania: 2013-09-08

data zakończenia: 2014-03-31

IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS JEDNEGO WIERSZA O PUCHAR WYDAWNICTWA ŚW. MACIEJA APOSTOŁA

REGULAMIN

1.Organizatorem Konkursu jest Wydawnictwo św. Macieja Apostoła z siedzibą w Tarnowskich Górach.
2. Konkurs adresowany jest do wszystkich dorosłych twórców niezrzeszonych. Do twórców, którzy nie chcą pisać jedynie do szuflady, lecz chcą dzielić się wierszem jak chlebem.
3. Celem konkursu jest zintegrowanie środowiska twórców nieprofesjonalnych i promocja wierszy autorów nienależących do stowarzyszeń twórczych (ZLP, SPP).
4. W konkursie należy przedstawić tylko jeden utwór o tematyce religijnej, własnego autorstwa, napisany w języku polskim, który nie był nagradzany w innych konkursach literackich i niedrukowany w czasopismach i publikacjach książkowych.
5. Prosimy o nadsyłanie jednego wiersza w terminie do 31 marca 2014 r. na adres:
maciejap@op.pl
6. Osoby nie posiadające internetu mogą nadsyłać wiersz na adres:
Wydawnictwo św. Macieja Apostoła
ul. Grabowa 30; 42-609 Tarnowskie Góry
Za przepisanie wiersza z maszynopisu w plik konkursowy pobierana będzie w tym przypadku dodatkowa opłata w wysokości 10 zł.
7. Pod wierszem jego autor powinien zamieścić:
imię, nazwisko, wiek, adres pocztowy, telefon i adres e-mailowy
8. Na konkurs należy nadesłać tylko jeden utwór. Niedopuszczalne jest przysłanie dyptyku,tryptyku ,Drogi Krzyżowej,itp. 9. O podziale nagród zdecyduje jury konkursu powołane przez organizatora konkursu. 10. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę główną: Puchar Wydawnictwa św. Macieja Apostoła wraz z wygrawerowanym na nim swym imieniem i nazwiskiem oraz danymi konkursowymi.
11. Istnieje możliwość rezygnacji z Pucharu na rzecz równoważnika pieniężnego w wysokości minimum 300 zł. 12. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 14 maja 2014 – w dniu liturgicznego wspomnienia Apostoła. 13. W tomiku - pokłosiu konkursowym - zamieszczone zostaną wszystkie nadesłane na konkurs utwory. Tomik - pokłosie konkursu - ukaże się we wrześniu 2014 r. 14. Dopuszcza się publikację wiersza w Pokłosiu po pseudonimem literackim. 15. Dopuszcza się udział osób niepełnoletnich jednak za pisemną zgodą przynajmniej jednego z rodziców bądź opiekunów prawnych. 16. Uczestnicząc w konkursie Autor wiersza zobowiązuje się do wykupienia minimum 5 egz. książki - pokłosia konkursu. 17. Pokłosie wysyłane będzie za pośrednictwem Poczty Polskiej jedynie na terenie Polski, dlatego uczestnik konkursu mieszkający za granicą podaje także adres w Polsce. 18. Protokół jury przesłany zostanie laureatom konkursu, opublikowany będzie w internecie na portalu literackim Namida, w Pokłosiu, na blogu przebieracz.bloog.pl
19.Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikacji konkursowych tekstów oraz do cytowania ich w mediach bez gratyfikacji pieniężnych dla autorów. 20. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora, którego decyzje są niepodważalne.
Organizatorzy

---
informacja nadesłana

Chcesz wydać swoje wiersze? kliknij w baner poniżej

Chcesz kupić dobry tomik poezji?Księgarnia Poetycka FASCINATIO


Polecamy!

© www.namida.pl 2004 - 2012
tomiki poezji