Portal Poetycki NAMIDA

2018-11-14losowy cytat:


Polecamy:

www.poezja.org
www.poezja.org

poezja - księgarnia


Konkursy Poetyckie +

XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI

data dodania: 2007-12-12

data zakończenia: 2008-05-25

data ogłoszenia wyników: 2008-09-20

mail: wacburyla@wp.pl

tel: 0693 104 588

Wszyscy marzymy o lepszym świecie, o lepszej Polsce. Tę „lepszą” przyszłość może zbudować tylko „lepszy” człowiek. A tego „lepszego” człowieka można budować na przeróżne sposoby. Jednym z ważniejszych sposobów jest POEZJA. Ta wiara upoważnia organizatorów: URZĄD GMINY W KROŚNICACH i RZYM.-KAT. PARAFIĘ ŚW. MAKSYMILIANA W KROŚNICACH do zorganizowania kolejnej edycji Konkursu Poetyckiego „O LUDZKĄ TWARZ CZŁOWIEKA”.

W konkursie mogą brać udział twórcy zrzeszeni i nie zrzeszeni/nie tylko z Polski/, debiutanci i twórcy z określonym dorobkiem artystycznym. WARUNKIEM UDZIAŁU W KONKURSIE JEST NADESŁANIE CZTERECH /4/ WIERSZY dotychczas nie nagradzanych i nie publikowanych W CZTERECH /4/ EGZEMPLARZACH MASZYNOPISU.

Nadesłanie większej ilości wierszy lub większej ilości zestawów wierszy albo nadesłanie wierszy już drukowanych lub nagradzanych w innych konkursach spowoduje dyskwalifikację autora. Wiersze powinny być opatrzone godłem. Tym samym godłem powinna być opatrzona koperta zawierająca dane autora /imię i nazwisko, adres, telefon, datę urodzenia, adres e-mailowy oraz krótką informację o dorobku artystycznym autora/.

Wiersze można nadsyłać do 25 maja 2008 roku. Uroczyste finały odbędą się w Krośnicach dnia 20 września 2008. Organizatorzy przewidują nagrody główne i dodatkowe wyróżnienia. O rozdziale nagród zadecyduje profesjonalne jury. W konkursie przewidziane są dwie kategorie: MŁODZIEŻOWA/do 18 lat/ i OGÓLNA. Nadesłanie wierszy oznacza zgodę autora na nieodpłatne wykorzystanie tekstów w prasie oraz okolicznościowym tomiku. Organizatorzy nie przewidują prowadzenia jakiejkolwiek korespondencji z uczestnikami konkursu, indywidualnego powiadomienia wszystkich uczestników czy też możliwości odsyłania nadesłanych wierszy.

Wiersze należy nadsyłać na adres:

ks. Wacław Buryła
ul. Polna 2
56-320 Krośnice
kom. 0693 104 588
e-mail: wacburyla@wp.pl
tel. 071 – 38 30 913/wieczorami

z dopiskiem:
KMŁ /kategoria młodzieżowa/
KOG /kategoria ogólna/

Chcesz wydać swoje wiersze? kliknij w baner poniżej

Chcesz kupić dobry tomik poezji?Księgarnia Poetycka FASCINATIO


Polecamy!

© www.namida.pl 2004 - 2012
tomiki poezji