Portal Poetycki NAMIDA

2018-11-17losowy cytat:


Polecamy:

www.poezja.org
www.poezja.org

poezja - księgarnia


Konkursy Poetyckie +

Konkurs poetycki Wiersze z Szuflady

data dodania: 2014-03-12

data zakończenia: 2014-04-08

Konkurs poetycki Wiersze z Szuflady już trwa!

Nie chowaj swoich wierszy w szufladzie, może je ocenić Jury w wyśmienitym składzie! Nie miej obaw ani tremy, przecież masz talent – doskonale o tym wiemy!

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu serdecznie zaprasza studentów wszystkich uczelni w Polsce do udziału w konkursie poetyckim, który jest częścią Festiwalu Twórczości Studenckiej – Studencka Wiosna.

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a w nim przedstawić trzy wiersze, które nie były dotąd publikowane ani oceniane w innych konkursach.
Finał konkursu odbędzie się 8 kwietnia w Sali pod Zegarem CK Zamek. Podczas uroczystego wieczoru wyróżnione wiersze zostaną przedstawione widowni, a o oprawę muzyczną zadba zwycięzca Międzynarodowego Konkursu Kompozytorskiego
oraz wokalistka specjalizująca się w wykonywaniu poezji śpiewanej.

Wydarzenie ma na celu popularyzowanie czytelnictwa i twórczości wśród studentów w naszym kraju. Jeżeli chcesz dołączyć – nie czekaj! Znasz kogoś, kto tworzy – przekonaj go do udziału! Na autorów najlepszych prac czekają nagrody i niespodzianki. Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca marca, a formularz wraz z regulaminem znajdziecie
na poniższej stronie: http://www.studenckawiosna.pl w zakładce Wiersze z Szuflady.

---
informacja nadesłana

Chcesz wydać swoje wiersze? kliknij w baner poniżej

Chcesz kupić dobry tomik poezji?Księgarnia Poetycka FASCINATIO


Polecamy!

© www.namida.pl 2004 - 2012
tomiki poezji